Víte, že zaměstnanci tráví až 8 hodin týdně hledáním informací?

Víme, jak to změnit.

Náš tým
Bez popisku

Sylva Žáková Talpová

Vede projekt aplikovaného výzkumu a spolu s dalšími členy týmu pomáhá společnostem přeměnit znalosti ve dlouhodobou konkurenční výhodu. Ráda hledá řešení a synergie. Dlouhodobě se zaměřuje na propojování akademického a praktického světa. 

Sylva dále působí jako lektor a konzultant v oblasti projektového řízení a vede kurzy zaměřené na mezinárodní management jak na českých a zahraničních univerzitách, tak v programech MBA a v soukromé sféře. Její zkušenosti zahrnují práci v oblasti HR a řízení mezinárodních projektů a v průběhu praxe získala několik mezinárodních certifikátů (PRINCE2, IPMA, ITIL, SCRUM Master).  

Bez popisku

Petr Smutný

Je jedním ze zakladatelů Centra projektového řízení Masarykovy univerzity a má více než 15letou praxi jako učitel a školitel. Petr připravuje a vede kurzy zaměřené na management, rozvíjení manažerských dovedností a projektové řízení. Současně působí na fakultě jako proděkan pro zahraniční vztahy a odborný asistent.

Petr je spoluautorem několika aplikací pro manažerské simulační hry zaměřené na rozvoj podnikatelských, manažerských a vůdcovských schopností. Tohoto využil k veřejnému přednášení v rámci akademických kurzů a odborných programů na několika předních univerzitách v Česku (Masarykova univerzita, VŠE Praha). Jeho průprava zahrnuje i desetileté zkušenosti jako trenéra v programu MBA a řadu interních firemních školení (včetně Sika Brno, SSŽ Praha).

Bez popisku

Jan Žák

Je vzděláním ekonom a právník, který se na Masarykově univerzitě na Katedře podnikového hospodářství věnuje dlouhodobě jako lektor výuce managementu a projektového řízení. V rámci této výuky využívá především simulační výukové manažerské hry, jejichž je spoluautorem. Od roku 2011 založil a řídí projekt Meziuniverzitní studentské soutěže, který vytváří prostor pro mezioborovou práci studentů na tématech zpracovávaných pro Magistrát města Brna.

Poslední tři roky vede projekt eshopu městských služeb Brno iD pro Dopravní podnik města Brna a pro Magistrát města Brna. Má zkušenosti z oblasti řízení projektů a postupně získal několik mezinárodních certifikátů (IPMA, PMP, PRINCE2, SCRUM Master či ITIL4).

Bez popisku

Jakub Procházka

Je vzděláním psycholog a ekonom, který se věnuje psychologii práce a organizace. Přes deset let učí studenty na katedře psychologie a na katedře podnikové ekonomiky na Masarykově univerzitě. Zároveň působí jako konzultant a lektor pro české a slovenské společnosti v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů (v minulosti spolupráce např. s ČEZ, T-mobile, Česká spořitelna, ČSOB, Enel).

Ve svém výzkumu se Jakub zaměřuje na zejména na faktory ovlivňující efektivitu leadershipu, pracovní výkon a postoje pracovníků. Podílel se na adaptaci řady pracovně-psychologických metod do češtiny, je spoluautorem více než třiceti vědeckých publikací a několika knih a učebnic.

Bez popisku

Peter Halmo

Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně, obor zaměřený na projektové řízení. Ještě v době studia založil firmu InQool a. s., která se věnuje vývoji komplexních IS. Peter má bohaté zkušenosti s řízením projektů a vedením lidí. V InQool a. s. působí od založení firmy jako COO a projektový ředitel.

Peter se věnuje řízení strategických projektů firmy. Například lze uvést veřejné zakázky pro instituce národního charakteru, jako jsou projekty pro ministerstva české republiky, Masarykovu univerzitu, Karlovu univerzitu v Praze, projekty pro hlavní město Prahu a město Ostrava. Dále jsou to projekty komerčního charakteru například pro T-mobile CZ a Slovak Telekom.

Bez popisku

Tomáš Kubala

Celý život se pohybuje v oblasti strojírenství (od poradenství až po výrobu a řízení), především v automobilovém průmyslu. V roce 1994 úspěšně ukončil studium na VUT v Brně (FSI, specializace řízení jakosti). Poté 2 roky studijně a pracovně pobýval v Japonsku, kam se opakovaně profesně vracel. Část profesní kariéry strávil v nadnárodní firmě a posléze i soukromé české společnosti. Své nabyté zkušenosti dlouhodobě předává v oblasti poradenství, zvláště v oblasti řízení jakosti, zvyšování efektivity, konkurenceschopnosti a implementace inovací.

Partneři projektu

Jsme tým mladých dynamicky smýšlejících lidí se schopnostmi a ambicemi překonat libovolný problém. Postavte před nás ten Váš a my ho vyřešíme v maximální kvalitě a v minimálním možném čase!

Naši vizi tvoří tři pevné pilíře, kterými řídíme naše každodenní rozhodnutí a směřování. Pilíře spolu tvoří celek, který věříme, že povede naše kroky ke kvalitě našich služeb a spokojenosti našich zákazníků.

Návrh řešení je až druhým krokem naší pracovní rutiny. Klíčem našeho růstu je práce v terénu s lidmi, kde diskutujeme a mapujeme jejich reálné každodenní problémy, na základě kterých stavíme úspěšné služby.

Nezatěžujeme lidi přebytečnými informacemi a funkcemi. Vnímáme jednoduchost jako krásu a minimalismus jako filozofii tvorby služeb.

Naše služby spojují dostupnost mobilních platforem a sociálních sítí s pestrostí webových a desktopových aplikací v jeden pohlcující zážitek. Zaměřujeme se na lidi tak, aby jim byly naše produkty dostupné vždy, když je potřebují.

 

Regionální hospodářská komora Brno je samostatným právním subjektem v rámci sítě Hospodářské komory České republiky.
Je zapsána v obchodním rejstříku. Byla zřízena na základě Zákona 301/1992 Sb. o Hospodářské a Agrární komoře.
Slouží k podpoře podnikatelských aktivit, k prosazování a ochraně zájmů členských firem.

RHK Brno poskytuje služby v oblasti:    

  • podpora mezinárodního obchodu
  • vzdělávání
  • poradenství
  • služby CzechPoint
  • pronájem vlastních prostor členským firmám

                                

INDUSTRY CLUSTER 4.0 je významný spolek strojírenských a IT firem z Jihomoravského kraje, sdružených za účelem posilování jejich konkurenceschopnosti a inovačních aktivit, zejména prostřednictvím implementace konceptu „Průmysl 4.0“. Aktuálně má klastr 28 členů.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info